Wolne apartamenty

Apartament 68m2
Posiadamy apartament 68m2 z dwoma łazienkami pod wynajem od zaraz. Posiadamy również wolne miejsca parkingowe w kompleksie Platinum Towers. Prosimy o kontakt w sprawie wolnych apartamentów.


Apartament 50m2
Posiadamy dwa apartamenty 50m2 pod wynajem od zaraz. Posiadamy również wolne miejsca parkingowe w kompleksie Platinum Towers. Prosimy o kontakt w sprawie wolnych apartamentów.

Apartament 50m2

Luksusowy apartament dla jednej lub dwóch osób. Eleganckie i jasne, czyste i wygodne mieszkanie z wysokiej jakości meblami.

Kuchnia połączona z pokojem dziennym, sypialnia z łóżkiem małżeńskim oraz łazienka z prysznicem. Mieszkanie jest w pełni klimatyzowane, umeblowane i wyposażone we wszystkie urządzenia gospodarstwa domowego (pralka, zmywarka, kuchenka, odkurzacz, TV, oraz WIFI).

 

Apartament 68m2

Luksusowy apartament dla jednej lub dwóch osób. Eleganckie i jasne, czyste i wygodne mieszkanie z wysokiej jakości meblami.

Kuchnia połączona z pokojem dziennym, sypialnia z łóżkiem małżeńskim oraz łazienka z prysznicem. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone we wszystkie urządzenia gospodarstwa domowego (pralka, zmywarka, kuchenka, odkurzacz, TV kablowa, oraz bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu). 

 

Apartament 75m2

Luksusowy apartament w centrum Warszawy przy ul. Grzybowskiej. Wykończony w wysoki standardzie w pełni klimatyzowany.

W skład mieszkania wchodzą dwie sypialnie, salon z otwartą kuchnią, łazienka, oddzielne WC, duża loggia. Mieszkanie w pełni wyposażone, klimatyzowane (pralka, zmywarka, kuchenka, odkurzacz, TV kablowa, oraz bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu).

Apartament 100m2

Luksusowy apartament dla dwóch , trzech lub czterech osób. Eleganckie i jasne, czyste i wygodne mieszkanie z wysokiej jakości meblami.

Kuchnia połączona z pokojem dziennym, dwie sypialnie z łożem małżeńskim, łazienka z prysznicem, łazienka z wanną, toaleta oraz garderoba. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone we wszystkie urządzenia gospodarstwa domowego (pralka, zmywarka, kuchenka, odkurzacz, i TV kablowa, oraz bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu).