Apartament 100m2

Luksusowy apartament dla dwóch , trzech lub czterech osób. Eleganckie i jasne, czyste i wygodne mieszkanie z wysokiej jakości meblami.

Kuchnia połączona z pokojem dziennym, dwie sypialnie z łożem małżeńskim, łazienka z prysznicem, łazienka z wanną, toaleta oraz garderoba. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone we wszystkie urządzenia gospodarstwa domowego (pralka, zmywarka, kuchenka, odkurzacz, i TV kablowa, oraz bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu). 
Apartament klimatyzowany i gotowy do użycia. Oferujemy kilka mieszkań; wygląd i wyposażenie mogą się nieco różnić od widocznego na zdjęciu, ale najwyższej klasy standard pozostaje ten sam.
Chętni mają możliwość wykupienia karnetu na korzystanie z hotelowego basenu, siłowni, fitness i spa. W części hotelowej znajduje się KASYNO - czynne 24h.
Budynek objęty jest ochroną całodobowo, zarówno przez pracowników ochrony jak również przez system kamer oraz czynną 24 godz. na dobę recepcję. Mieszkańcy apartamentów mają możliwość zamówienia posiłków, pieczywa napojów z hotelu Hilton z dostawą wprost do mieszkania.